اخبار

Way In Building & Civil Construction

parsian petro ayegh3

احتراما این شرکت با سابقه 20 ساله در زمینه فعالیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع دیگر خلاصه ای از زمینه کاری را به شرح ذیل به استحضار می رساند.

  1. تولیدوتامین ماستیک و چسب پلی یورتان 80یا 84-81 adhesiv ودرزگیری و آبندی45-30 , saelant جهت پوشش90-60 vapour barrer وماستیک 44-95 به  صورت کاتریج بر روی سطح عایق پلی یورتان ودرز عایق و خطوط لوله و تجهیزات با نام تجاریpm و pip وچسبهای درز بند سیلیکون و پلی یورتان سوسیسی برای درزهای بتن و…..
  2. تولید رنگ های ساختمانی ترافیکی وپلیمری برای سطح بتن واسکله ها وانواع چسبهای دوجزی وتک جزی برای سرامیک و..
  3. تولید وتامین,مجری عایق پیش ساخته دور لوله و تخت پلی یورتان  ͵pur pir برای خطوط لوله از سایز 2/1الی 32 اینچ در ضخامتهای مختلف و عایقهای هایدن سیتی با دانستیه 120-160-300و500کیلوگرم بر متر مکعب به بالا  جهت ساپورتها لوله
  4. تامین ومجری عایق کاری سرد پلی یورتان به دوروش، اسپری ( بر روی سطوح دیوارها بامه- ستونها-استخر و جکوزی وسقفها )و تزریق (بر روی خطوط لوله و تجهیزات ) و همچنین عایقکاری گرم  پشم سنگ والاستمری بر روی خطوط و تجهیزات و تاسیسات و….
  5. تامین کلیه ملزومات عایق کاری (ورق آلومینیوم ساده و کراگیت و کرافتدار پیچ خودکار استیل- مش گلاس کلود- نواررپینگ برای خطوط لوله  و نواربوتیل رابر درزگیر تسمه استیل بست استیل جفت یا کلپس برای باکس عایق سرد و ورق گالوانیزه و غیره)
  6. تامین پشم سنگ به صورت دور لوله و پتویی در سایز و ضخامتهای مختلف
  7. تامین  سرامیک فایبرپتوی و سیلیکات کلسیم برای عایق حرارتی ونسوز برای کوره و مخازن صنعتی
  8. تامین فوم گلس یا سلولار گلس

بنویسیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *